100 000 krooni jätab erakonnad külmaks

27. august 2001, 09:50

Maksumaksjate liit kuulutas juulis välja Riigikogus esindatud erakondadele, kes asuvad aktiivselt lahendama maksumaksjate probleeme, konkursi 100 000 kroonile. Konkursi raames saabus vastus kahelt erakonnalt.

Reformierakonna esimees Siim Kallas teatas Maksumaksjate Liidule, et maksuseadusi ja majandust puudutavates küsimustes arvestavad nad alati maksumaksjate huvidega, ning et Reformierakond ei pea õigeks osaleda maksumaksjate esindusorganisatsiooni poolt korraldatud konkursil, et oma tegevuseks täiendavat kompensatsiooni saada. Kallase sõnul väljendavad erakonna seisukohti valimisplatvorm ja viimastel aastatel vastuvõetud maksukoormust alandanud seadused.

Rahvaerakond Mõõdukad saatis liidule taotluse koos maksuteemalise väljavõttega oma programmist, kus ta palus toetussumma annetada AIDSi ennetuskeskusele.

?Teised erakonnad ei pidanud vajalikus liidule üldse vastata. Ilmselt peegeldab selline käitumine nende erakondade suhtumist maksumaksjatesse, mida näitavad ka riigikogu ja valitusse reitingu langus,? on Maksumaksjate Liidu peasekretär Kalle Kägi seisukohal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing