Tee-ehitus lükkas Ninnase Mõõdukate turmtule alla

27. august 2001, 08:02

Tallinna reformierakondlasest abilinnapea Toivo Ninnas otsib täna vastuseid Mõõdukate küsimusterahele, kes kahtlustavad, et Vabaduse puiestee laiendamine läheb planeeritust oluliselt kallimaks ega vasta projektile, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Me ei süüdista kedagi, tahame selgust puhtalt sisulistes küsimustes,? ütles Mõõdukate Tallinna piirkonna aseesimees Märt Kivine. ?Tööde praegune etapp läheb kolmandiku võrra kavandatust kallimaks, juurde küsitakse 7,5 miljonit krooni.?

Mõõdukad on väitnud, et algselt kavandati teelõigu renoveerimist kuni Valdeku tänavani, ent nüüd ulatuvad tööd sadakond meetrit kaugemale ehk Hämariku tänavani. Sellega katab renoveerimine ka Reformierakonda kuuluva Nõmme linnaosavanema Urmas Paeti tööruumide esise lõigu.

Mõõdukad saatsid möödunud nädalal kirja Ninnasele, milles küsivad muu hulgas, kui palju läheb maksma Vabaduse puiestee rekonstrueerimine ja laiendamine Männiku tee ristist Valdeku tänavani ning sealt Pärnu maanteeni Pääskülas. Samuti küsivad Mõõdukad, missuguse projekti alusel toimub praegu ehitustöö Vabaduse puiesteel.

?Mäletatavasti lepiti omaaegsete tuliste vaidluste tulemusena kokku, et jalakäijatele jäetakse rohkem ruumi, kui algne projekt ette nägi; et jalgrattatee on kahesuunaline; et alles jääb ka haljastust . Praeguse visuaalse vaatluse põhjal koha peal võib küsida ? kas kõnniteed ei jää jalakäijale ohtlikult kitsaks,? tunnevad Mõõdukad muret.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing