Sangar hakkab valmistama särke tellija mõõtude järgi

27. august 2001, 15:35

Eesti juhtiv meestesärkide tootja AS Sangar hakkab alates septembrist valmistama särke tellija mõõtude ja valitud tegumoe järgi.

?Uus eksklusiivne teenus Mõõdusärk, millega seondub personaalne teenindus ja iga kliendi füüsilist eripära arvestav toode, on eelkõige suunatud nõudlikuma maitsega tarbijale,? ütles Sangari turundusdirektor Triin Anette Kaasik.

Mõõdusärk valmib kahe nädala jooksul. Valikus on 30 kvaliteetset kangast.

Tegumoodi saab valida kataloogi mudelite hulgast ning erinevaid särgi-, krae- ja mansetidetaile ka omavahel kombineerides. Särgi sisse tikitakse tellija nimi, soovi korral ka monogramm taskule või mansetile.

Kui tellija mõõdud pole vahepeal muutunud, saab tellimust kliendi varasemate eelistuste põhjal edaspidi uuendada ka telefoni teel koos kohealetoimetamisega koju või kontorisse.

Mõõdusärke saab alates 30. augustist tellida Sangari uuest kauplusest vastvalminud Tartu Lõunakeskuses, alates septembri keskpaigast Sangari Tallinna kauplusest Magistrali kaubanduskeskuses ning peatselt ka Sangari Tallinna esinduskauplusest Suur-Karja tänaval.

Käesoleva aasta 1. juuli seisuga töötab Sangaris 767 töötajat. Kontserni I poolaasta käive oli 71,1 mln krooni ning kasum 2,7 mln krooni.

Ekspordi osakaal moodustas esimesel poolaastal Sangari kogukäibest 67%. Peamised eksportriigid on Rootsi, Soome, Norra ja Taani.

Lisaks Sangari kaubamärgiga rõivastele valmistatakse toodangut veel mitmetele rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkidele, nagu Eton, Stenströms, Austin Reed, Burberry"s, Carnet, Oscar Jacobson, Lee Cooper ja Peak Performance.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing