Võidusõidu pressikaardid võltsiti veel enne nende ilmumist

Tõnu Tramm 29. august 2001, 16:04

Sel nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäel toimuva motospordivõistluse Linnaring pressile mõeldud võltskaardid jõudsid liikvele veel enne õigete kaartide trükikojast saabumist, tunnistas Linnaringi pressiesindaja Reigo Kuivjõgi täna.

Sellest tulenevalt lisatakse atesteeritud pressiesindajatele ka publikule mõeldud käepael, mis on nummerdatud ja sama number kantud kiletatud pressikaardile. 'See peaks välistama võimaluse, et keegi üritaks võltskaardiga sisse pääseda', lausus Kuivjõgi.

Arvata võib, et võltskaardid pääsesid liikvele trükikoja kaudu, kuna aga kindlad tõendid puuduvad, ei soovinud Kuivjõgi pressikaarte trükkinud trükikoja nime avaldada.

Linnaring on tänavune suurim motorspordiüritus Eestis, mis toimub Lasnamäel, Smuuli teel. Eeltreeningud algavad laupäeval kell 8.30, kvalifikatsioonisõidud kell 10.30 ja esimene võistlusstart antakse kell 13.00, pärast võistluste pidulikku avamist.

Linnaringi võistlusest võtavad osa nii mootorrattad, sõiduautod kui vormelid. Võistlused toimuvad ka pühapäeval, pääse maksab üheks päevaks 75 krooni, kaheks päevaks 100 krooni, allameetrimehed saavad võistlust jälgida tasuta. Pidulik autasustamine toimub pühapäeval kell 17.45.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing