Ekspordiagentuuri nõukoda asub juhtima August Kull

Inno Tähismaa 30. august 2001, 15:26

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juures tegutseva Ekspordiagentuuri nõukoda valis esimesel koosolekul koja juhiks mööbliettevõtte AS Thulema omaniku ja tegevdirektori August Kulli ning aseesimeheks Eesti Transiidi- ja Infrastruktuuri Arendamise Sihtasutuse juhataja Marek Kiisa.

Ekspordiagentuuri direktori Lea Kroonmanni sõnul aitab ettevõtjatest ja riigisektori kõrgetest ametnikest koosnev nõukoda leida edaspidi optimaalsemaid lahendusi Eesti ekspordi arendamise probleemidele ning senisest paremini läbi kaaluda agentuuri tegevusplaanide koostamist.

Agentuuri esindaja teatel oli nõukoja esimesel koosolekul oli arutusel Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) välisesindajate reform, Eesti eksporditoetuste süsteem, ettevõtjate vajadused ekspordi arendamisel ning EAS Ekspordiagentuuri 2002. aasta eelarve taotlused. Nõukojas käsitletud teemad tekitasid elavat arutelu, mis annab lootust nõukoja töö tulemuslikkusele ka edaspidi, lisas Kroonmann.

Nõukoja otsusega kogunetakse edaspidi ekspordipoliitikaga seonduvate küsimuste aruteluks kord kuus. Ekspordiagentuuri nõukojas on 11 liiget.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing