Kõneminuti hindade langust pole lähiajal loota

31. august 2001, 08:11

Hoolimata riigikohtu otsusest, millega jäeti rahuldamata Eesti Telefoni taotlus peatada sidumishindade alandamine, ei kavatse teised telefonioperaatorid hindu langetada, kirjutab Postimees.

Rahvusvahelisi ja kohalikke kõnesid pakkuva Unineti teleteenuste direktori Ardi Aolaiu kinnitusel alustas Eesti Telefon hoolimata kohtu lõplikust otsusest juba juulis sidumishindade alandamist. ?Seega meie klientidele täiendavat hindade langust riigikohtu eilne otsus kaasa ei too,? rääkis Aolaid.

Tele 2 peadirektori Üllar Jaaksoo kinnitusel on ka neil juba varem sidumishinna läbirääkimised Eesti Telefoniga lõppenud ja seega uut täiendavat hinnalangust nendele oodata ei ole.

?Aga ka see on kliendile hea, Eesti Telefon ei saanud kohtus oma tahtmist tõsta hinnad endisele tasemele,? märkis Jaaksoo.

Eesti Telefoni pressiesindaja hinnangul on sidumisteenusega seotud kulutused ettevõttes 18 senti minutis ning seega kannab firma teistele operaatoritele pealemaksmise tõttu tänavu 18 miljonit krooni kahju.

Samas jätkub telefoniteenuste pakkujate hinnasõda rahvusvaheliste kõnede turul. 1. septembril alandavad Eesti Telefon ja Tele2 välismaale helistamise kõnetariife mitmes põhisuunas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing