EMTi uue teenuse abil saab seadmeil mobiililt juhtida

31. august 2001, 08:45

1.oktoobrist võtab EMT kasutusele uue teenuse M2M Link, mis võimaldab EMT klientidel juhtida mobiiltelefoni abil tehnilisi seadmeid, näiteks avada väravat või garaaziust või lülitada sisse/välja sauna kerist, teatas EMT.

'M2M Link kaotab vajaduse kaasas kanda kõikvõimalikke kaugjuhtimispulte ja magnetkaarte,' ütles EMT turundusdirektor Jüri Teemant. 'Teenuse eeliseks on ka seadmete juhtimine asukohast sõltumata: enam ei pea ette võtma teekonda koju või töökohta ainult selleks, et seal sisse või välja lülitada mõni seade või avada värav, tõkkepuu või uks.'

Igale juhitavale seadmele omistatakse tema mobiiltelefoniga juhtimiseks neljakohaline lühinumber seeriast 95xx, millele saavad helistada nii EMT lepingulised kliendid kui kõnekaardi Simpel kasutajad.

Seadme lühinumbrile helistamisel otsustatakse kõigepealt, kas helistajale on antud seadme juhtimine lubatud ning alles positiivse vastuse korral antakse täiturmehhanismile käsk seadme juhtimiseks.

M2M Lingi liitumistasu on 149 krooni, kuumaks 29.50.

Teenuse kasutamiseks sõlmib klient liitumislepingu paketiga M2M Link. M2M Link liitumislepingu saab sõlmida Tallinnas EMT teenindusbüroos Lasnamäe 64 ja Spideri telefonipoes Tartu mnt. 28.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing