Head & Shouldersi tootja nuhkis Liptoni tee tootja järgi

Peeter Koppel 31. august 2001, 10:49

Esmatarbekaupade tootja Unilever teatas, et ettevõtte on astunud diskussiooni maailma suurima esmatarbekaupade tootja Procter Gamble Co-ga , kuna viimane on väidetavalt üritanud teostada ja teostanud tööstusspionaazhi Unileveri juuksehooldustoodete suhtes, teatab Reuters.

Procter Gamble aga on teatanud, et nad üritavad koos Unileveriga lahendada intsidenti, kus P G kätte sattus Unileveri informatsioon.

P G omanduses on sellised tuntud kaubamärgid nagu Pampers ja Head Shoulders. Unilever on tuntud oma Dove-seebi ja Liptoni tee poolest.

Läbirääkimistele lähedalseisva isiku sõnul keskenduvad läbirääkimised kahe ettevõtte vahel sellele, et P G ei kasutaks tema kätte sattunud informatsiooni turundusvõitluses Unileveri vastu. Kinnitused selle kohta, et intsidendid on tõepoolest aset leidnud, tulid pärast seda kui ajakirja Fortune kodulehekülg avaldas artikli sellest, kuidas P G poolt palgatud isikud käisid sorimas Unileveri prügikastides ning tutvustasid end kui turu-uuringute teostajaid. P G palgatud isikute hulgas oli endine Vietnami sõja eriüksuse liige ning endisi USA valitsuse heaks töötanud luurajaid.

Fortune teatel on läbirääkimised olukorrale mõlemaid pooli rahuldava lahenduse leidmiseks käinud juba eelmisest sügisest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing