Sinijärvest sai Eesti Raudtee tegevjuhi asetäitja

05. september 2001, 08:07

Eesti Raudtee enamusaktsiate erastaja BRSi konsultandina kolm aastat lobby-tööd teinud endine Eesti tipp-poliitik Riivo Sinijärv määrati eile Eesti Raudtee tegevdirektori asetäitjaks, kirjutab Eesti Päevaleht.

Sinijärve sõnul hakkab ta Eesti Raudtee peadirektori asetäitjana korraldama firmas suhteid ametiühingute esindajatega. Olulisemaks pidas ta märkida, et tema põhitegevus saab olema raudteefirma idasuunaliste suhete loomise, hoidmise ning arendamise juures.

?Loomulikult saavad ülesanded olema laiemad, kuid praegu pole ma sellest valmis lähemalt rääkima,? tunnistas Sinijärv.

Oma saadavat palka Sinijärv ei soovinud avalikustada.

?Tavaliselt selliseid asju ajakirjanduses ei arutata,? ütles ta.

?Olen viimased kolm aastat hobi korras raudteega tegelenud ning võin öelda, et selle ajaga olen ületanud Eestis jalgsi kõik raudteeületuskohad ning suhelnud paljude selle raudtee valdkonna inimestega,? tunnistas Sinijärv.

Kokkuvõttes peaks Sinijärve arvates Eesti Raudtee tegevus olema senisest efektiivsem, mille saavutamiseks on vaja muuta ettevõtte personalipoliitikat.

Erastamisagentuuri nõuniku Väino Sarneti sõnul võib olla üsna tõenäoline, et Sinijärve nimetamine raudteefirma tegevdirektori asetäitjaks on seotud tema lobby?ga Eestis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing