Türi sügislaat ei mahu turuplatsile ära

05. september 2001, 15:24

Laupäeval korraldab Türi Aianduse ja Mesinduse Selts 16. sügislaada, mis esmakordselt toimub lillelaada platsil, et kõik kaubelda soovijad ära mahutada, kirjutab Maaleht-online viitega Kuma raadiole.

Seltsi tegevjuht Eino Sepp ütles, et turult lillelaada platsile kolimise tingis aasta-aastalt sügislaada kaubapakkujate ja ostjate arvu suurenemine.

Sepa kinnitusel on korraldajail eelkokkulepe paljude tõsiste kaupmeestega ? istikute ja taimede kasvatajatega, aga samuti aiatarvikute ja väetiste tootjate või müüjatega. Müüakse ka käsitööd ja mesindussaadusi.

'Nii on kohal Seedri puukool Pollist, kes kaupleb viljapuude ja marjapõõsaste istikutega ja maasikataimedega, Päidre puukool Viljandimaalt pakub samuti istikuid, Räpina metskond ilupuude- ja põõsaste istikuid, Pruuli puukoolist on pärit kuulsad Põltsamaa roosid. Kohal on ka Juhani puukool Tartumaalt, kelle roosideta pole läbi saanud ükski lillelaat,' tõi Sepp kauplejatest, kelle nimi on asjatundjaile tuttav.

Koostöös Türi Auto-Motoklubiga korraldatakse keskpäeval võidukihutamine 4 ? 7-aastastele poistele, kes sõidavad 50 cm3 mootorratastega. Kirja on ennast pannud tosin sõitjat, kellele korraldatakse kaks sõitu.

Sügislaadale pääseb tasuta. Sepp lisas, et kaubelda tohib kella 8st 19ni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing