Makarov eksitab reklaamiga

07. september 2001, 08:08

Saku Suurhalli avaüritusena 26. ja 27. oktoobril etenduval ?Michael Flatley. Lord Of The Dance? showl ei tule lavale multimiljonärist iiri tantsukuningas Michael Flatley ise, vaid talle kuuluv trupp tema välja mõeldud kavaga, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kuigi show nimi sisaldab jätkuvalt selle algse staari nime, läks 43aastane Flatley tegelikult tänavu juuli lõpus ?pensionile?, teatades ametlikult, et on lõpetanud oma karjääri tegevtantsijana.

Show maaletooja Jüri Makarovi sõnul pole korraldajad kunagi väitnud, et näitavad Eesti publikule legendaarset Michael Flatleyt ennast.

Makarovi sõnul tähendab Flatley nimi plakatil seda, et tema on show autor ja lavastaja. ?Kõikide plakatite peal on küll tõesti kirjas ?Michael Flatley. Lord Of The Dance?, aga see on show ametlik logo, mis tuli meile valmis kujul ja nõudega, et peame üritust just niimoodi reklaamima,? täpsustas Makarov Muusiku esindaja Meeli Jõgiste.

?Lord Of The Dance? show pressiesindaja Erki Berends ei näinud samuti Flatley kui show looja nime kasutamises probleemi. ?Kui ma reklaamin Beethoveni 9. sümfooniat, siis see ei anna ju alust arvata, et Beethoven seda ise esitab,? märkis Berends.

Konkureeriv meelelahutusärimees, BDG juht Peeter Rebane pidas aga pealkirja ?Michael Flatley. Lord Of The Dance? kasutamist publiku petmiseks, sest sellest jääb mulje, et Flatley on show peaosaline.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing