Mõrva taga võis olla aserite omavaheline tüli

18. september 2001, 07:36

Tallinnas eile päeval tapetud aserbaidzaanlasest ärimees Hanvar Agassijev võis olla esimene ohver ligi aasta pealinnas aserite kogukonnas hõõgunud tülis, kus kaks osapoolt ei jõua kokkuleppele liidri osas, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kuigi Agassijev on kriminaalkorras karistamata, pakkus mehe isik politseile huvi. ?Ütleme nii, et ta püsis meie huviorbiidis,? rääkis keskkriminaalpolitsei abidirektor Andres Anvelt.

Politsei andmeil oli kinnisvaraäris osalenud Agassijev Eesti organiseeritud kuritegevuses ?aserite seltskonnas keskpärane tegelane?, kes rentis endises kurikuulsas eradetektiivifirma SIA kontoris ruume autopesulale, taarapunktile ja kauplusele.

Politsei ei välista, et ostan-müün-vahetan tüüpi äriga tegelenud Agassijev oli esimene ohver ligi aasta pealinna aserite hulgas hõõgunud võimutülis. ?Seal seltskonnas ei suuda kaks venda kuidagi kokku leppida, kumb neist on suurem juht,? kommenteeris aserite vahelist tüli kriminaalpolitseinik. ?Agassijev võis selle konflikti esimene ohver olla, sest reeglina hakkavad sellised arveteklaarimised pihta vähemtähtsate meeste kõrvaldamisest.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing