Ühisliising ja Uus Maa üllatavad ühistulaenuga

20. september 2001, 12:00

Hiljuti tõi Ühisliising koos Uus Maa Kinnisvarahaldusega turule uue toote - ühistulaenu, mille omafinantseerimise määr on 0% ning mis Uudne vastupidiselt üldisele praktikale võimaldanud elanike igakuised reaalmakseid langetada.

Praeguseks on uut laenu väljastatud kahele projektile kokku umbes 2,5 miljonit krooni. Uus Maa Kinnisvarahalduse tegevdirektor Elari Udami sõnul on õieti planeeritud finantseerimise tõttu ühe laenu saaja - Tartu mnt 47 korteriühistu liikmete - igakuised reaalmaksed võrreldes varasemaga hoopis langenud. Kokkuhoid tuleneb peamiselt varem elamu remondifondi paigutatud maksete suunamisest laenu teenindamiseks, mis on võimaldanud ühe korraga renoveerida elamu ning vähendada kommunaalmakseid.

Uue laenutoote tutvustamiseks ning korterelamute haldamise üldiste probleemide arutamiseks korraldab Uus Maa Kinnisvarahaldus koostöös Ühisliisinguga laupäeval 22.septembril tasuta infopäeva korteriomanikele. Infopäev toimub Haabersti LOV suures saalis aadressil Ehitajate tee 109a kell 12.00.
Infopäeval esinevad Haabersti LOV, Uus Maa Kinnisvarahalduse ja Ühisliisingu esindajad teemadel, mis puudutavad maa erastamist, ühistu kulude kokkuhoiuvõimalusi ning ühistulaenu toodet.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing