Alar Urm: panin LKFi nõukogu liikme ameti täielikult maha

Inno Tähismaa 25. september 2001, 17:53

Rahandusministeeriumi juriidilise osakonna juhataja Alar Urm ütles, et pani ameti Liikluskindlustuse Fondi (LKF) nõukogus täielikult maha, kuna ei näe, et riigi esindajad peaksid seal osalema.

Urm ütles, et ministeerium teeb vastava eelnõu, mis jätab riigiametnikud fondi nõukogust täielikult välja. ?Enne tuleb oodata, et seadus töötab,? lisas ta.

Seni LKFi nõukogu juhtinud Urm ütles, et ei näe vajadust olla pideva tule ja süüdistuste all. ?Riigikontrolöriga pole mõtet vaielda,? viitas ta riigikontrolli varasemale soovitusele Urm fondi nõukogust tagasi kutsuda.

Urm ütles, et tema arvates määratakse tema asemele rahandusministeeriumi ametnik. Praegu veel nimetamata liikmena näeb Urm inimest, kes pole ei riigiametnik ega seltside esindaja, vaid tark asjatundja kõrvalt. ?Ta võiks olla ideede generaator, aga pole veel välja mõeldud, kes,? rääkis ta.

Urm esitas täna rahandusminister Siim Kallasele avalduse, milles soovib LKFi nõukogust tagasi astuda. Rahandusminister kirjutab tema avaldusele tõenäoliselt alla homme.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing