Rahvusvahelised marodööride organisatsioonid tegutsevad Manhattanil

25. september 2001, 14:33

Eri maade korrakaitseorganisatsioonidel on andmeid umbes 20 rahvusvahelise marodööride grupi kohta, kes on maailma jaganud mõjusfäärideks.

WTC katastroofikohta saabuvad nad kogu maailmast - saaki jätkub kõigile.
Tavaliselt on brigaadis umbes 100 erispetsialisti. Internetist otsitakse andmeid loodusõnnetuste ja katastroofide kohta ning asutakse siis tegutsema.

Näiteks tuli 3 aastat tagasi suure põua ajal Indoneesia pealinna Jakartasse sadakond inimest. Nad ootasid, millal puhkesid dzhunglitulekahjud. Inimesed põgenesid oma suitsevatest kodudest ja marodöörid tegid siis oma töö. Samamoodi tegutsesid nad 2 aastat tagasi Peruu üleujutuse ajal.

Brasiilia üleujutuse ajal õnnestus marodööridel tungida pooleldi uppunud pangahoonesse Santiago-de-Puella linnas, kust saadi saagiks 400 000 dollari väärtuses raha, lisaks väärtasjad, mis kõik veeti linnast kaatritega välja.

New Yorki nad turistidena ei pääse ja seal tegutsevad nad välismaiste päästerühmadena. Neil on olemas vastav varustus, raadiod, apteegid ja olematute organisatsioonide eristusmärgid. WTCs oli palju juveelipoode, pangaosakondi jne
17.septembril varastasid nad Manhattanil asuvast Richard Gray Gallery"st Picasso maali väärtusega 320 000 dollarit (5,4 mln krooni).

<#Rockefeller.ru=http://www.rockefeller.ru/2001/09/17/maroderyspas.shtml>
Picasso maali vargusest loe <#siit=http://www.rockefeller.ru/2001/09/21/smanhettenas.shtml>

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing