Kommentaar ettekandele

27. september 2001, 00:00

Tarmo Noobi ettekanne sisaldas palju huvitavaid ideid ka meie jaoks. Selles oli punkte, millele me oleme mõelnud, kuid ka täiesti uusi lähenemisi. Näiteks hakkasin mõtlema, et kas ei peaks ka loobuma töötajate ametijuhenditest. Meeskonnatöö mõte oli huvitav, mõte riskide maandamise mittevajalikkusest oli väga uudne.

Meie oleme siiski riskid kaardistanud, eriti just põllumajanduse osas. Samas olen täiesti nõus selle mõttega, et kõige suurem risk on arengu seiskumine ja iseendaga rahulolu. Pidev võime reageerida väliskeskkonna muutustele ongi paljus riskide maandamine.

Suur küsimus on see, kuidas muuta töötajate hoiakuid, kuidas panna neid vastutama ja arenema. Meil pannakse töötajate koolitusvajadus paika arenguvestlustel ning alati, kui mõni töötaja on käinud pikemal koolitusel, teeb ta sellest kirjaliku ettekande. See välistab olukorra, kus töötaja koolitusel niisama aega viidab.

Kõik, mis Tarmo Noop rääkis turundusest ja tootearendusest, oli õige.

Pakend on tõepoolest saanud primaarseks. Tarbija ootab meilt lisaväärtust pakendi näol, mis ei tähenda muidugi, et toode võiks olla kehv.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing