Politsei alustas väljatõstmiste uurimiseks kriminaalmenetlust

02. oktoober 2001, 08:33

Politsei alustas kriminaalmenetlust, et selgitada välja, kas Tallinnas Mustamäel asuvad viis endist ühiselamut ostnud OÜ Fennovara KVB on sealt inimesi ebaseaduslikult välja tõstnud või on tegu peavarjuta jäänud asotsiaalide alusetute kaebustega, kirjutab Postimees.

Lõuna politseiosakonna ülemkomissar Raivo Küüt ütles, et politsei ei olnud eilse õhtuni saanud ühtki teadet ega avaldust ebaseaduslike väljatõstmiste kohta Akadeemia ja Vilde teel asuvatest ühiselamutest. ?Me ei istu käed rüpes ega oota, et kaebama tullakse, vaid otsime ka ise neid inimesi, kes on ajakirjanduse väitel tänavale tõstetud,? rääkis Küüt. ?Seni ei ole meil õnnestunud ühtki sellist inimest leida.?

Ülemkomissari sõnul tegelevad politseinikud aktiivselt ühiselamute ning lähedase metsatuka kontrollimise ja inimeste ülekuulamisega. ?Välja on selgitatud tühjade tubade ja omavoliliselt hõivatud ruumide arv, meie töötajad jätkavad lähipäevil ülekuulamistega,? selgitas Küüt.

Kohtutäitur Elin Palts, kelle büroo töötajad on tegelnud väljatõstmistega Akadeemia ja Vilde tee ühiselamutes, ütles, et kõik väljatõstmised on olnud ametlikud ja korrektsed - manukate juuresolekul Tallinna linnakohtu otsuse ja võla sissenõudja avalduse alusel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing