Suured kinnisvaraportaalid koguvad populaarsust

03. oktoober 2001, 08:07

Kinnisvaraportaale haldavad firmad tunnistavad, et aasta algusest on portaalide külastatavus kasvanud peaaegu kaks korda. Suurenenud on ka portaalide andmebaasides sisalduvate kinnisvarapakkumiste arv, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Külastajate arv on aasta algusega võrreldes kasvanud umbes kaks korda,? ütles portaali City24 juhataja Urmas Laur. Kasvu põhjusena tõi ta interneti populaarsuse tõusu. ?Inimesed on üha tihedamini sealt kinnisvara otsima hakanud.?

Külastatavuse kahekordistumist kinnitas ka KinnisvaraWebi haldava firma Interinx juhatuse liige Ingmar Pappel. ?Sügiseti on ikka buum, lisaks on inimesed interneti otsinguvõimalustest rohkem teadlikud,? rääkis Pappel, kes ennustas, et tulevikus otsib enamik kinnisvarasoetajaid endale sobivat pakkumist internetist.

Tema sõnul lisas kinnisvaraportaalidele populaarsust ka City24 aktiivne ning laialdaselt kajastatud turuletulek aasta alguses. See lisas palju külastajaid ning kasutajaid, kes enne portaalide teenuseid ei kasutanud või polnud neist teadlikud.

Ka kolmanda suurema kinnisvaraportaali Kinnisvarakeskuse projektijuht Markko Arro kinnitas külastatavuse mõningast tõusu. ?Kogu kinnisvaraturg on aktiivne ja internetti kasutatakse üha rohkem,? nimetas ta põhjuseid.

Klientide paremaks teenindamiseks ning oma ilme parandamiseks on portaalid teinud või tegemas ka mitmeid muudatusi. KinnisvaraWeb kaasajastas hiljuti oma otsingumootorit ning kodulehekülje kujundust. Lisaks muudeti andmebaasis saada olev info kättesaadavaks kaheksas keeles: eesti, vene, inglise, läti, soome, rootsi, saksa ja prantsuse keeles.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing