Rebane kavandab Tallinnas uut ööklubi

04. oktoober 2001, 08:08

Hoolimata tihedast konkurentsist ööklubide vahel, mis sunnib paljusid omanikke oletama, et klubide rajamise buum saab varsti läbi, kavatseb Balti turul tegutsev meelelahutuskontsern BDG juhatuse esimehe Peeter Rebase sõnul rajada lähiajal Tallinna veel ühe baari ja klubi, kirjutab Postimees.

Meelelahutusringkondades räägitakse teistegi tantsukohtade avamise plaanidest, mis pole aga saanud siiani lõplikku kuju.

Ägedale konkurentsile viidates ei soovinud Rebane esialgu täpsustada, kuhu uus tantsukoht kerkib ja millisele publikule see on mõeldud. BDG investeerimisplaan tugineb hinnangule, mille järgi kasvab meelelahutusturg lähiaastatel kiiresti.

Vähem kui aasta tagasi avatud menukoha Spirit üks omanikke Rauno Otsepp ütles, et meelelahutusringkondades arutatakse pidevalt suurepäraseid uute klubide avamise plaane, mis ei pruugi aga osutuda majanduslikult tasuvaks.

Meedia ja avardunud reisimisvõimaluste tõttu on keskmine tarbija muutunud tema sõnul meelelahutuse kvaliteedi suhtes järjest nõudlikumaks, sundides klubiomanikke tegema konkurentsis püsimiseks aina suuremaid rahapaigutusi.

Investoreid on muutnud ettevaatlikumaks muu hulgas mõne aasta tagune megadiskoteegi Dekoltee pankrot. Seinast seina publikule mõeldud suurte diskoteekide rajamine on nüüd asendumas kindla sihtrühma otsimisega.

Statistikaameti andmetel kulutas Eesti elanik möödunud aastal meelelahutusele 1750 krooni, kuid Rebase hinnangul oli summa tegelikult palju suurem.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing