Veidemann ja Mänd Rüütli meeskonnas

05. oktoober 2001, 09:00

Esmaspäeval presidendi ametivande andev Arnold Rüütel ütles, et Andra Veidemann ja Tarmo Mänd on andnud nõusoleku asuda tööle presidendi kantseleis, kirjutab Postimees.

Rüütel lisas, et nad asuvad esmaspäevast presidendi kantseleis tööle, kuid esialgu on veel määratlemata nende täpsemad tööfunktsioonid.

?Kuna ma ei ole tuttav kõigi praeguste kantselei töötajatega, aitavad Veidemann ja Mänd mul kantselei töösse süveneda, sest juba praegugi on palju teha, millega üksi oleks raske toime tulla, ning ka järgmise nädala esimeste päevade ajakava on väga tihe,? rääkis Rüütel.

Rüütli sõnul on ta rääkinud võimalikust kantseleisse tööle tulekust veel mõne inimesega. ?Nende nimesid on avaldada aga veidi ennatlik,? märkis Rüütel.

Nädala alguses tunnistas Rüütel Postimehele, et on õigusteadlase Jüri Kaljuveega mõtteid vahetanud ning Kaljuvee näol võib olla tegemist tema tulevase meeskonna liikmega.

Samuti ütles ta, et ei ole kohtunud äsja diplomaatilisest välislähetusest naasnud Raul Mälguga, kuigi ajakirjanduses on tema võimaliku tööle asumise üle kantseleisse spekuleeritud.

Toona Kaljuvee kinnitas enda ja Rüütli vahel toimunud kohtumist ja tööpakkumist.

TV 3 saatejuhi Enn Eesmaa asumist Kadriorgu Rüütel ei kinnitanud ning lisas, et kontaktid Eesmaaga jätkuvad.

Võimaluse, et Kadriorust lahkub ka praegune presidendi kantselei direktor Urmas Reinsalu, lükkas eile presidendi kantselei pressiteenistus umber.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing