CV-Online üllatas uue tarkvaraga ka Ameerika turgu

09. oktoober 2001, 16:30

CV-Online arendas värbamisprotsessi juhtimiseks ainulaadse tarkvara CVO Selector, mis võimaldab hallata kogu personaliotsingu protsessi elektrooniliselt üle interneti.

CV-Online tegevjuhi Margus Ärmi sõnul on uue tarkvara vastu huvi tundunud juba sadakond ettevõtet Eestis ja välismaal. 'Suutsime üllatada ka Ameerika turgu, kust on tulnud meile mõned ostusoovid,' tähendas Ärm.

Uus värbamistarkvara CVO Selector võimaldab vajaduste analüüsi ja personaliotsingu projekti koostamist, töökuulutuste postitamist erinevatesse meediakanalitesse, CV-de vastuvõtmist erinevatest kanalitest ning kandidaatide haldamist, hindamist ja järjestamist. Tarkvara pakub erinevaid statistika otsimise ja esitamise võimalusi ning kandidaatide arhiveerimist tulevikuprojektide tarvis.

CVO Selectorit saab ühes firmas kasutada mitu inimest korraga ning selle abil on võimalik edukalt hallata ka kõige keerukamaid ja suuremahulisemaid personaliprojekte.

'Värbamistarkvara valmimisega lõppes uute toodete intensiivne arendusperiood. Oleme oma arendustegevusega jõudnud turu vajadustest ettepoole ning keskendume nüüdsest enam arendatud toodete müügile ja teenindusele. Järgneva poole aasta jooksul muutub arendusosakond enam olemasolevate toodete tehnilise toe pakkujaks, mistõttu väheneb ka osakonna inimeste arv,' märkis Ärm.

CV-Online on arendustegevusse investeerinud kokku 60 miljonit krooni. Sellest otseselt tootearendusse on firma suunanud 12 miljonit krooni. Firma suuremateks arendusprojektideks on CVO põhiteenus, CVO Selector ning CVO backoffice tarkvara.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing