Hansapanga esseekonkursi võitis Katrin Kull

11. oktoober 2001, 10:17

Pärnu Konverentside ja Hansapanga esseekonkursi 'Liidri roll kaasaegses ettevõtte juhtimises' võitis Tallinna Tehnikaülikooli doktorant KATRIN KULL tööga 'Dream big!?, teatab Hansapank.

Teise koha saavutas Estonian Business School?i üliõpilane Heikki Laidma ning kolmanda koha Riia Stockholm School of Economics?i majanduse ja ärijuhtimise lõpetanud Ksenia Melnikova.

Võitjad kuulutatakse välja täna Pärnus alanud juhtimiskonverentsil. Esikohatöö autor saab auhinnaks 20 000 krooni, teise ja kolmanda koha võitjad kumbki 5000 krooni, pluss tasuta konverentsipääsme.

?Töid laekus vähem kui eelmisel aastal, kuid nende keskmine tase oli minu meelest kõrgem, kui varasematel konkurssidel. Tundub, et need, kes otsustasid konkursil osaleda, tegid selleks ka tõelise pingutuse. Need aga, kes endas päris kindlad polnud pigem loobusid üldse,? kommenteeris tulemusi Pärnu Konverentside juhatuse esimees Aavo Kokk.

Esseekonkursi hindamiskomisjoni juhatas TTÜ Organisatsiooni ja juhtimise õppetooli juhataja prof. Jaak Leimann, teised liikmed olid Estonian Business School?i Ettevõtluse õppetooli juhataja prof. Tiit Elenurm, KPMG juhtimiskonsultatsioonide osakonna juhataja Vello Rääk ning Pärnu Konverentside juhatuse esimees ja Eesti Ekspressi peatoimetaja Aavo Kokk. ?On meeldiv, et võitjad on erinevatest, tuntud kõrgkoolidest ja et edukad olid naistudengid?, kommenteeris komisjoni esimees Jaak Leimann.

Juhtimisteemalise esseekonkursi kolme parimat esseed on võimalik lugeda Hansapanga koduleheküljelt aadressil www.hansa.ee ja Pärnu Konverentside koduleheküljelt www.konverentsid.ee.

Hansapank ja Pärnu Konverentsid korraldavad juhtimise alaseid esseekonkurssi
juba kolmandat aastat. Nende konkursside eesmärk on anda parimatele
üliõpilastele võimalus pääseda esinduslikele juhtimiskonverentsidele ning
samas näidata ärijuhtidele, millise tasemega on Eesti parimad üliõpilased.
Juhtimisteemaline uurimistööde konkurss on neljas konkurss terve 2001. aasta
vältavast üliõpilastööde konkursside sarjast. Eelnenutele lisanduvad veel ka
bürootöö- ja finantsvaldkonna esseekonkursid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing