MicroLink võitis firma ajaloo suurima projekti

17. oktoober 2001, 17:28

Baltikumi suurim IT-kontsern MicroLink võitis konkursi Läti Raudtee finantsinfosüsteemi rajamiseks, teatas firma.

<pilt#AllanMartinson.jpg#MicroLinki juhatuse esimees Allan Martinson#150#204#0> Infosüsteemi maksumuseks on 61 miljonit krooni ning selle viib läbi MicroLinki Läti tütarfirma Fortech. See on MicroLinki ja Fortechi ajaloo seni suurim projekt.

Projekti kestuseks on plaanitud kaks aastat ning Läti Raudtee finantseerib seda riigi tagatisega laenu abil.

'Niivõrd suure projekti võitmine on MicroLinki ja Fortechi viimaste aastate arengu loomulik tulemus,' ütles MicroLinki juhatuse esimees Allan Martinson. 'Pärast 2000.-2001. aasta ühinemisi ja laienemisi on MicroLinki kontsernis Baltimaade IT-turu parim tiim, mis suudab teostada sellise ulatuse ja keerukusega projekte. See ei jää viimaseks samalaadseks heaks uudiseks,' lisas ta.

MicroLinki suurkliendilahenduste divisjon, kuhu kuuluvad Läti Fortech, Eesti MicroLink Süsteemid ja Leedu MicroLink Netcoms, on Baltikumi juhtiv suurklientide finantsinfosüsteemide müüja ja integreerija.

Juunis lõppenud majandusaastal oli Fortechi käive 329 miljonit krooni ja MicroLink Süsteemide käive 116 miljonit krooni.

MicroLink on Baltikumi suurim infotehnoloogiagrupp, mille möödunud majandusaasta käive oli ligi miljard krooni. MicroLink sai eelmisel majandusaastal üle 70 miljoni krooni kahjumit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing