Voiceneti kõnekaardiga taksofonist helistamine odavaim

17. oktoober 2001, 09:42

Täiendavalt soodsatele rahvusvahelistele minutihindadele on nüüdseks OÜ Voicenet kõnekaardiga võimalik helistada soodsaimate minutihindadega ka Eesti-siseselt.

Voiceneti kõnekaardiga saab helistada taksofonist nii kohalikku fiksvõrku kui Eesti mobiiloperaatorite võrkudesse kuni 20% soodsamalt, kui seda võimaldavad senised taksofonikaardid, teatas OÜ Voicenet juhatuse liige Indrek Loo täna.

Voiceneti kõnekaart võimaldab kasutada helistamiseks nii telefoniautomaati kui igat toonvalimisega telefoni. Kõnekaardid on müügil väärtusega 100 ja 50 krooni, mis lubavad kaardiomanikul helistada antud summa ulatuses.

Voiceneti kõnekaardiga helistamiseks tuleb valida kõnekeskuse number 0800 1919 ning seejärel sisestada kaardi number ja PIN kood.

Lisateenustena pakub Voicenet tasuta kõneeristust internetis ka kaardiklientidele. Samuti on võimalik internetis lisada juba ostetud kaardile kõneaega.

Voicenet asutati 2000. aasta lõpus pakkumaks nii firmadele kui eraisikutele soodsa hinnaga rahvusvahelisi kõneteenuseid kasutades kaasaegset IP tehnoloogiat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing