Koger & Partnerid toetab Eesti kahevõistluse koondist

19. oktoober 2001, 18:31

Reedel, 19. oktoobril 2001 kirjutasid AS Koger Partnerid juhataja Andres Koger ja Eesti kahevõistluse koondise peatreener Allar Levandi alla lepingule, mille kohaselt ehitusjuhtimisfirma Koger Partnerid on koondise käesoleva hooaja (2001./2002.a.) peasponsor, teatab pressiteade.


AS Koger Partnerid juhataja Andres Koger on veendunud, et hiilgeajad, mil kahevõistlus oli lausa eesti spordi paraadala, ei ole pöördumatult minevikku jäänud. ?Uus põlvkond on tugevalt peale kasvamas ja neile on vaja toetust. Seega arvan, et tõusva potentsiaaliga meeskonna toetamine on igati õige samm,? sõnas Koger.


Koondise peatreener Allar Levandi loodab algaval suusahooajal saavutada läbimurde. ?Aastatepikkuse tööga oleme jõudnud selleni, et nüüd võiks pöidlahoidjaid senisest enam tulemustega rõõmustada. Veebruaris seisavad ees olümpiamängud Salt Lake City?s, kuid olulisi jõukatsumisi on tulemas teisigi,? ütles Levandi.

Ehitusjuhtimisfirma AS Koger Partnerid (www.koger.ee) on asutatud märtsis 1999 ehitusettevõtja Andres Kogeri poolt. Ehitustegevusega alustati sama aasta augustis. 1999. aasta lõpuks oli firma käive 30 miljonit krooni, kasum 1,6 miljonit krooni. 2000. aasta käive oli 145 miljonit krooni ja kasum 4,2 miljonit krooni. 2001. aasta käibeks prognoosib firma 300 miljonit krooni. Ettevõttel on juurutatud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteem, mis vastab ISO 9001 ja 14001 standarditele.

Eesti kahevõistluse koondis (www.suusaliit.ee/kvkoondis.htm) võistleb käesoleval hooajal koosseisus Tambet Pikkor, Roomet Pikkor, Rauno Pikkor, Jens Salumäe, Vahur Tasane, Tiit Orlovski ja Villu Teder. Peatreener on Allar Levandi, treener Taivo Tigane.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing