Arco Vara hakkab kinnisvarahooldaja Minu Vara objekte hindama

24. oktoober 2001, 10:04

Eile sõlmisid kinnisvarahooldusfirma AS Minu Vara ja kinnisvarafirma AS Arco Vara Tallinna Büroo lepingu, mille kohaselt AS Arco Vara Tallinna Büroo teostab AS Minu Vara klientidele kinnis-ning vallasvarana käibes olevate eluruumide, mitteeluruumide ja ehitiste hindamise teenust.

Minu Vara juhatuse liikme Jens Haugi sõnul on Minu Vara strateegiliseks eesmärgiks pakkuda kliendile kõiki kinnisvaraga seonduvaid teenuseid, millest hindamine on üks osa. Hindamisteenust teostava partnerfirma leidmiseks välja kuulutatud konkursil esitati pakkumine viiele firmale. Arco Vara osutus kõige paindlikumaks ning arvestas Minu Vara poolt esitatud tingimustega.

Arco Vara Tallinna Büroo hindamisgrupi juhi Tõnu Lutsu sõnul on selline koostöövorm, kus hindamisteenus on integreeritud teise ettevõtte teenuste paketti, Eestis esmakordne. Minu Vara klientide poolt tellitavate eksperthinnangute mahtu ei oska veel prognoosida, kuid arvestades kliendibaasi mahtu, peaks leping ennast õigustama ning olema kasulik mõlemale poolele.

Arco Vara Tallinna Büroos pakub kinnisvara hindamisteenust kolm hindajat, kes kuuluvad Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingusse ning omavad hindamisteenuse osutamiseks vajalikku kvalifikatsiooni või atestaati.

AS Minu Vara on Eesti juhtivamaid kinnisvarahooldusfirmasid, kes lisaks Tallinnale tegutseb ka Pärnus, Tartus ja Ida-Virumaal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing