Estonian Air läheb üle talvisele lennuplaanile

26. oktoober 2001, 15:21

Alates 28. oktoobrist, mil hakkab kehtima talvine lennuplaan, muutuvad kõikide Tallinnast väljuvate ja Tallinna saabuvate Estonian Airi lendude ajad hilisemaks, teatas Estonian Air.

Kuna Euroopa läheb üle talveajale ja Eesti mitte, siis hakkavad kõik Tallinnast lahkuvad Estonian Airi lennud väljuma valdavalt ühe tunni võrra hiljem kui seni, samuti saabuvad lennud tunni võrra hiljem kui suvel. Sihtkohtades jäävad Estonian Airi lendude saabumis- ja väljumisajad valdavalt samaks.

Täpset informatsiooni lennuaegade kohta saab Estonian Airi koduleheküljelt www.estonian-air.ee, infonumbrilt 6401 160 ja reisibüroodest.

Talvise lennuplaani kohaselt ei lenda Estonian Air teisipäevast Tallinn-London-Tallinn, pühapäevast Tallinn-Vilnius-Tallinn lendu ning esmaspäevast ja reedest Tallinn-Riia-Tallinn lendu. Lennud jäetakse ära seoses madalseisuga rahvusvahelises lennuliikluses.

Estonian Air lendab kahe Boeing 737-500 ja kahe Fokker 50 lennukiga üheksasse sihtkohta. Need on Stockholm, Kopenhaagen, London, Hamburg, Kiiev, Moskva, Vilnius, Riia ja Frankfurt. Koostöös SAS-iga lendab Estonian Air ka Amsterdami, Brüsselisse ja Oslosse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing