Arnold Rüütel avas Kagu-Eesti ettevõtlusmessi

26. oktoober 2001, 14:05

President Arnold Rüütel avas täna Põlva kultuurikeskuses kümnenda Kagu-Eesti ettevõtlusmessi ja tervitas konverentsist 'Avameelselt tööelust' osavõtjaid, teatas presidendi kantselei pressiteenistus

<pilt#ArnoldRyytel.jpg#President Arnold Rüütel#146#200#0> Presidendi sõnul on tänavune mess rikkam kui senised ja tema sõnul väljendub selles eelkõige eestlaste jonnakus, et vaatamata kõigile raskustele suudetakse siiski elu edendada.

President võrdles messi Eesti kultuuriloos tähtsa pruudi veimevakaga. Tema sõnul on Põlva kultuurikeskuses väljapandu Põlva rahva veimevakk, mida kogu Eesti üldsusele - ka Eesti valitsuse ja Riigikogu liikmetele uhkusega tutvustati.

Konverentsi avades nimetas president, et ettevõtlusmessi potentsiaal on omane kogu Eestile. Tema sõnul ei saa süüdistada kedagi ega midagi selles, et Tallinn on teistest piirkondadest ette jõudnud, sest see on üleminekuühiskonnas paratamatu. Kagu-Eesti ettevõtlusmess on tervele Eestile suurepärane eeskuju. President pöördus konverentsist osavõtjate poole sooviga, et seal kõneldu oleks samm edasi tööhõive küsimuste lahendamisel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing