Esimese nädalaga väljastas Ühispank 2004 Magnetit

06. november 2001, 09:26

Tänase seisuga on sõlmitud 2004 järelmaksukaardi Magnet lepingut, kogulimiidiga 34 miljonit krooni, teatas Ühispank.

Koos Magnet kaardiga võttis Ühispank kasutusele uudse lahenduse, mis võimaldab klientidel saada pangalt krediidiotsuse reaalajas -kauplusest lahkumata. Kauplused, teenindusettevõtted, kus saab juba uudset lahendust kasutada on üle 70 ning arv kasvab pidevalt. Aasta lõpuks oleme planeerinud partnerite arvuks, kelle juures uudset lahendust kasutada saab 400, sõnas panga pressiesindaja.

Ühispanga jaepanganduse divisjoni direktori asetäitja Eerika Vaikmäe Koit ütles, et Magneti müügiedu on esimesel nädalal olnud üle ootuste suur ning tõestab, et tegemist on väga õnnestunud ja vajaliku tootega. ?Oskasime leida õige Magneti oma kliendi jaoks,? lisas Vaikmäe-Koit.

Magnet ühendab endas nii krediit- kui järelmaksukaardi võimalused. Magnet annab kasutajale vabaduse oma krediidiressurssi ratsionaalselt juhtida, võimaldades paindlikke tagasimakseid.

Magnetit on võimalik taotleda sissetulekuga alates 2000 kroonist kuus. Intress on turul pakutavatest järelmaksukaartidest soodsaim 16% aastas, näiteks kasutades kuu aja jooksul 3000 krooni, tuleb maksta 40 krooni intressi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing