Roxette liikmelt varastatud dzhiip leiti üles Tallinnast

07. november 2001, 10:12

Keskkriminaalpolitsei leidis Tallinnas üles kaks aastat tagasi Rootsist ansambli Roxette liikmelt Per Gesslelt varastatud hinnalise maastikuauto, teatab Postimees Online.

Eestis võltsdokumentidega arvele võetud Carlssoni eridisainiga 1998. aasta Mercedes Benz ML 320 kadumise kohta algatas keskkriminaalpolitsei kriminaalmenetluse kümmekond päeva tagasi, kui politseile laekus info, et auto sõidab pikemat aega Tallinnas ringi.

Dokumendi võltsimise paragrahvi järgi uurimist alustanud politsei saatis auto ekspertiisi. See kinnitas, et tegu on 1999. aasta 10. aprillil Rootsi Kuningriigis varastatud masinaga, mis kuulus maailmakuulsa ansambli Roxette liikmele Per Gessle perekonnale.

Politseiameti pressiesindaja sõnul on dzhiibil olnud eri aegadel viis eraisikust ja juriidilisest isikust omaniku ning auto praegune omanik võib olla seaduse jaoks heauskne ostja, mis tähendab, et autot talt konfiskeerida ei saa.

Üle miljoni krooni väärt dzhiibist kaks aastat tagasi ilma jäänud kuulsale muusikule hüvitas kahju kindlustusfirma, kirjutasid tänased päevalehed.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing