Rain Lõhmus: oleksin ka ise Luigele raha andnud

Inno Tähismaa 15. november 2001, 16:49

Investeerimispankur Rain Lõhmus ütles, et oleks ka ise Luigele raha andnud kas laenuna või mõnel muul kujul, et osta välja 50% Ekspress Grupist.

?Miks mitte!? ütles Lõhmus,? eeldan, et tingimused olid väga head.? Ta ütles, et meedial on jätkuvalt inimeste eludes roll ja inimesed kulutavad meelelahutuse peale üha rohkem aega. Nii tarbitakse meelelahutust kasvõi töö juures, näiteks Äripäev Online uudiseid on ka meelelahutus, lisas ta.

Ta tunnistas, et enne kui teave Luige tehingu kohta teatavaks sai, oli ta ise spekuleerinud, et kui osalused on kord müüdud, siis ju osa tuleb tagasi ka. ?Põhimõtteliselt ma ei arva, et see oli üllatav,? lisas ta. ?Mina tunnen head meelt ja see on ka julgustav teistele. See näitab, et kui firma maha müüa, pole see rahvuslik katastroof.? Nii ostsid jaapanlased kümmekond aastat tagasi ridamisi ettevõtteid USAs ja nüüd on ameeriklased osa neist tagasi ostnud.

?Hetkel ei kommenteeri, kas läbirääkimised on käimas,? ütles ta vastuseks küsimusele, kas ta oleks valmis Hansapanka tagasi ostma. Ta tunnistas samas, et pole üksi kunagi Hansapanka omanud ja pank ise on tagasi ostmiseks võib-olla liiga kallis. ?Ühispank ehk enam ei oleks,? ütles ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing