Eesti Telefon toob turule senisest kiirema internetiühenduse Atlas CityNet

15. november 2001, 15:12

AS Eesti Telefon hakkab detsembris pakkuma senistest rohkem kui kümme korda kiiremat uut interneti püsiühenduse toodet Atlas CityNet, mis võimaldab sümmeetrilist internetiühendust kiirusega kuni 100 megabitti sekundis.

ASi Eesti Telefon juhatuse liikme Ahto Orava sõnul on Atlas CityNet uue põlvkonna interneti ligipääsuteenus, mis rahuldab oma kõrge kvaliteediga ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. 'Atlas CityNeti optilistel kaablitel põhineva võrgu muudab eriti töökindlaks see, et tegemist on ringstruktuuriga - võrgu katkemisel suunatakse liiklus ringi ja klient saab teenust edasi kasutada, ' lausus Orav. ' 'Praegu oleme Atlas CityNeti teenust suutelised pakkuma 80-s Tallinna ärimajas.'

Atlas CityNeti pakkumise teeb võimalikuks rajatud andmeside baasvõrk, mis põhineb Gigabit Ethernet ja ATM (Asynchronous Transmission Mode) tehnoloogiatel ning võimaldab võrdset üles- ja allalaadimiskiirust kuni 100 megabitti sekundis.

Atlas CityNeti korrasolekut monitooritakse ning kliendituge pakutakse ööpäev läbi tasuta. Toote liitumis- ja kuutasud sõltuvad soovitavast ühenduskiirusest, liitumistasud algavad 1400 kroonist ning kuutasud 550 kroonist (ilma käibemaksuta). Praegu kasutavad Atlas CityNeti pilootprojektina Ericsson Eesti AS ja Eesti AGA AS.

Atlas CityNet loob võimaluse kasutada lisateenustena virtuaalse privaatvõrgu (VPN -Virtual Private Network), andmekeskuse (andmete hoidmine Eesti Telefoni andmekeskuses sh andmesalvestus-, varundus-, varukoopiate arhiveerimis- ja andmete haldamisteenused), multimeedia (nende hulgas raadio- ja televisiooniprogrammide edastus), virtuaalserveri rendi (server hosting) ning rakendusrendi (ASP - Application Service Provider) teenuseid, samuti IP-põhiseid kõnesidelahendusi.

Atlas CityNet kohta saab informatsiooni ASi Eesti Telefon kliendihalduritelt, kliendiinfo tasuta telefonilt 165 või Atlase koduleheküljelt www.atlas.et.ee

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing