CV-Online`i liitujate ja külastajate arv kahekordistus kümne kuuga

15. november 2001, 16:23

CV-Online Eesti andmebaasiga liitunute ja külastajate arv on viimase kümne kuuga kahekordistunud.

Andmebaasiga liitunute arv ületas novembri alguses 50 000 ning külastajate arv nädalas poole miljoni piiri. Möödunud aasta lõpus oli andmebaasiga liitunuid 20 000 ning külastusi nädalas 300 000. Viimase kümne kuuga on tööjõuportaal avaldanud 2408 töökuulutust.

CV-Online Eesti tegevjuhi Margus Ärmi sõnul tuleneb oodatust kiirem kasv mahukast arendustegevusest. 'Täna oleme arenduses juba turu vajadustest ees ning keskendume nüüdsest enam arendatud toodete müügile ja teenindusele,' märkis Ärm.

CV-Online on arendustegevusse investeerinud kokku 60 miljonit krooni. Sellest otseselt tootearendusse on firma suunanud 12 miljonit krooni. Firma suuremateks arendusprojektideks on CVO põhiteenus, CVO Selector ning CVO backoffice tarkvara.

Ettevõtte kiiret kasu tunnistas ka audiitorfirma Deloitte Touche, kelle mõõdunud nädalal avalikustatud Kesk-Euroopa tehnoloogiafirmade edetabelis saavutas CV-Online Eesti firmadest kõige kõrgema, seitsmenda asetuse 824%-se käibekasvuga.

CV-Online on Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv Internetis personaliteenuseid pakkuv ettevõte. CV-Online tegutseb kokku kaheksas riigis; T?ehhis, Ungaris, Poolas, Venemaal, Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Emori viimase uuringu järgi on CV-Online tuntuselt neljas internetikeskkond Eestis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing