FKSM sai ISO 14001 sertifikaadi

16. november 2001, 14:28

Eile andis sertifitseerimisfirma Bureu Veritas Quality International ASile FKSM ja ASile Keskkonnaehitus pidulikult üle ISO 14001 sertifikaadid, millega kinnitas ettevõtete juhtimissüsteemi vastavust keskkonnajuhtimise ISO 14001:1996 standardi nõuetele.

Keskkonnajuhtimissüsteemi käsitlusala on projektiarendus, projektijuhtimine, ehituse peatööettevõtt ja ehitustegevus hoonete ja inseneriehituses. BVQI juhataja hr Tiit Hindreuse sõnul katab AS-s FKSM ja Keskkonnaehitus rakendatud keskkonnajuhtimissüsteem erinevalt teistest ehitusfirmadest kogu ehitustegevuse.

FKSM juhatuse esimehe Kaido Fridolini hinnangul on tänu keskkonnajuhtimissüsteemi väljatöötamisele astutud suur samm edasi ettevõtete arendamisel.

?Loomulikult tuleb tööd rohkem juurde, kuid keskkonnajuhtimissüsteemi olemasolu tõstab oluliselt ettevõtete konkurentsivõimet, kuna üha suurenev integratsioon Euroopa Liiduga esitab ettevõtetele ka keskkonna alal üha suuremaid nõudmisi. Positiivne on ka see, et süsteemi väljatöötamise tulemusena on kasvanud töötajate üldine keskkonnateadlikkus,? ütles Fridolin.

AS FKSM ja Keskkonnaehitus on seadnud eesmärgiks järgida oma tegevustes säästva arengu põhimõtet, vähendada oma tegevusest tulenevaid kahjulikke keskkonnamõjusid ning pöörata senisest suuremat tähelepanu ka alltöövõtjate ja tarnijate valikule.

Kvaliteedijuhtimise sertifikaadi ISO 9001:1994 omandas AS FKSM 9. märtsil 2000. aastal. ASis Keskkonnaehitus on kvaliteedijuhtimissüsteemi väljatöötamine lõpusirgel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing