Kvaliteediauhinna konkursil osalejad saavad tagasisideraporti

16. november 2001, 13:07

Täna välja kuulutataval Eesti Kvaliteediauhinna konkursil ettevõtete hindajateks olevate nn assessorite meeskondade hinnang kajastub põhjaliku tagasisideraportina.

Raport annab ettevõttele rahvusvahelise mudeliga vastavuses oleva põhjaliku hinnangu organisatsiooni üldise seisundi, juhtimissüsteemi ja toimimise edukuse kohta.

Planeeritavalt 25 lehekülje pikkune tagasisideraport aitab paremini diagnoosida ettevõtte arengut ärilise täiuslikkuse suunas ning leida arengupotentsiaali ja püstitada eesmärke järgnevateks perioodideks.

August Kull, konkursi tänavu toimunud pilootprojektis osalenud AS Thulema peadirektor, väitis korraldajatele, et kvaliteediauhinna konkursi käigus läbi viidav enese- ja välishindamise kombinatsioon annab informatsiooni ettevõtte tervisliku seisundi kohta, lisaks skoorile saab ettevõte teada oma tugevad küljed ja puudulikult arendatud valdkonnad.

'Kuid veelgi olulisem on see, et ettevõtte töötajad hakkavad kaasa mõtlema selle üle, kuidas on töö organiseeritud ettevõttes kui tervikus,' ütles Kull.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing