Tallinn sõlmib lepingu Viru väljaku arendaja ning Ühisliisingu AS-iga

16. november 2001, 12:50

Tallinna linna ja Viru Väljaku Arenduse OÜ vahel sõlmitava kokkuleppe eesmärk on reguleerida linna ja ettevõtte õigused ning kohustused Viru väljak 6 kinnistule ja sellega külgnevale alale avalike ehitiste projekteerimisel, ehitamisel, finantseerimisel ja edasisel kasutamisel, teatab Raepress.

Avalike ehitiste finantseerimise korraldab linn. Kinnistule ettenähtud avalikud ehitised projekteerib ja ehitab Viru Väljaku Arenduse OÜ, valmis ehitised müüakse linnale ja nad jäävad linna omandisse. Kinnistuga külgnevale alale avalike ehitiste projekteerimiseks ja ehitamiseks korraldab linn riigihanke.

Tallinna linna ja Ühisliisingu AS vahel sõlmitava arvete tasumise kokkuleppe kohaselt maksab Ühisliisingu AS Tallinna linna eest Viru väljak 6 kinnistuga külgnevatel aladel teostatavate ehitustööde arved. Ehitustööde lõppedes koostatakse maksegraafik, mille alusel linn hakkab arveid tagasi maksma. Kuni ehitustööde lõppemiseni tasub linn vaid makstud arvete summalt arvestatavat intressi 5,8% aastas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing