ET sai maailma ühe suurima telekomifirma teenuste edasimüüjaks

16. november 2001, 16:41

Maailma juhtiv globaalsete telekommunikatsiooniteenuste rahvusvaheline pakkuja Infonet Services Corporation ja AS Eesti Telefon teatasid täna koostöölepingust, mille kohaselt ET saab õiguse pakkuda Eesti turul Infoneti ülemaailmseid telekommunikatsiooniteenuseid.

ET saab lepinguga juurdepääsu Infoneti toote- ja teenusteportfellile ning teenuste infrastruktuurile rohkem kui 60 riigis üle maailma ning telekommunikatsioonivõrkudele rohkem kui 180 maal.

Koostööleping kindlustab ET strateegilisi positsioone kõneside, interneti ja andmeside, rakendusrendi (ASP - Application Service Provider ) ning IT-lahenduste pakkujana.

'Olen veendunud, et Infoneti glogaalsete tehnoloogiate ja teenuste ning Eesti Telefoni tugeva infrastruktuuri ning kliendisuhete partnerlus on meile vastastikku kasulik ja tasuv,' ütles Infoneti president Jose A. Collazo.

'Infoneti esindamisega Eesti turul saavad Eesti Telefoni kliendid oma vajaduste rahuldamiseks kasutada senisest laiemat telekommunikatsiooniteenuste valikut,' lausus ET juhatuse esimees Valdo Kalm. 'Partnerlus Infonetiga kinnitab meie positsiooni piirkondliku juhtiva telekommunikatsiooniettevõttena.'

<#Infonet Services Corporation=http://www.infonet.com> on juhtiv lisaväärtust andvate globaalsete kommunikatsiooniteenuste rahvusvaheline pakkuja.

Infonet on 2000. aasta maailma kommunikatsiooniauhindade 'Parim kliendihoidja' ja 'Parim võrguoperaator' tiitlite võitja. Infonet omab ja opereerib ülemaailmselt võrku The World Network, mis on ligipääsetav rohkem kui 180 maalt, ja pakub toetust
kohalikele teenustele ligikaudu 70 riigis. 1970. aastal asutatud Infoneti
aktsiatega kaubeldakse New Yorki ja Frankfurti börssidel tähise IN all.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing