Vene firma tahab tõrjuda turult Kinder üllatusmunad

19. november 2001, 12:30

Peterburi ettevõte Landrin ja Itaalia magusafirma FAMA on alustanud auahnet projekti, mille eesmärgiks on tõrjuda Vene turult välja tuntud Kinderi üllatusmunad, kirjutab Delovoi Peterburg.

Projekti ei käivitata tühjalt kohalt - Landrin on juba kolm aastat müünud Venemaal ?okolaadimune, mida toodab tema Itaalia partner FAMA.

Landrin on juba alustanud uue tehase ehitust, mille tootmisvõimsuseks on 60 miljonit ?okolaadimuna aastas ja mis valmib 2002. aasta sügisel. Projekti finantseerib Euroopa Rekonstruktsiooni- ja Arengupank EBRD, mis on juba eraldanud tehase ehitamiseks 10 miljonit dollarit.

Tarbijate ligimeelitamiseks teeb Vene firma koostööd tuntud multifilmistuudioga Sojuzmultfilm. Stuudioga sõlmitud viieaastane leping hõlmab ligi 100 multifilmi ja annab Landrinile eksklusiivse õiguse kasutada mänguasjadena selliseid tuntud multifilmikangelasi nagu Krokodill Gena, Potsataja ja Vinni Puhh.

Landrini ettevõtmine ei saa olema kerge: uuringute kohaselt on Kinder üllatusmunade turuosa Venemaal ligi 80% ja kaubamärgi tuntus läheneb 100%-le.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing