Tarmo Leinatamm lahkub Reformierakonnast

19. november 2001, 10:28

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Tarmo Leinatamm lahkub nii volikogu Reformierakonna fraktsioonist kui ka Reformierakonnast üldse, jäädes sellele vaatamata maailmavaatelt reformierakondlaseks, kirjutab Delfi.

Leinatamm ütles, et tema lahkumise põhjuseks on Tallinna koalitsiooni kooshoidmise hind ehk nn venelaste küsimus Tallinna volikogus.

Samas jääb Leinatamm volikogu koosseisu fraktsiooni mittekuuluva saadikuna.

Leinatamm lisas, et jääb maailmavaatelt toetama Reformierakonda ja kavatseb tulevastel valimistel Reformierakonna kandidaadi poolt hääletada.

Leinatamm väitis, et tema lahkumise põhjuseks ei ole segadused Tallinna abilinna Liisa Pakosta umbusaldamise ümber, mille käigus tema ja Priit Vilba parteikaaslastele ootamatult ja keskerakondlaste rõõmuks Pakostat maha võtta soovijatega ühinesid.

Leinatamm tunnistas aga, et tema meele tegi mõruks laupäevane Kuku raadio Keskpäevatund, kus teda Rein Lang ja Hans H. Luik teda ?laimasid,? ?esitades kontrollimata fakte?. Ühtlasi mõnitasid Lang ja luik ETV sarja ?Jürgensonid?, milles Leinatamm osaleb.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing