BDG kavandab uue superkino ehitamist

20. november 2001, 08:12

Meelelahutusfirma Baltic Development Group (BDG) on oma järgmise aasta investeeringute plaani kirjutanud vahepeal varjusurma vajunud uue multipleks-kino rajamise Tallinna, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Nii see tõepoolest on, kuid me oleme vastu võtnud otsuse seda teemat mitte enne kommenteerida, kui kopp on maasse löödud ning ehitus alanud,? ütles BDG juhatuse esimees Peeter Rebane.

Tema hinnangul tulevad uues kinokompleksis piletihinnad kindlasti madalamad kui Coca-Cola Plazas. ?Praegused kinopiletite hinnad Tallinnas on selgelt liiga kõrged,? tõdes Rebane.

Kinode Kosmos ning Coca-Cola Plaza omaniku MPDE levijuhi Lauri Kaare sõnul ei tea ta, millises järgus konkurendi kinoprojekt on. Tema hinnangul on aga praegused hinnad klientidele taskukohased.

?Seda, et piletihinnad liialt kõrged pole, näitab kas või külastajate suur arv,? märkis ta. Kaare sõnul jäävad näiteks Coca-Cola Plazas piletite hinnad tavaliselt 40 kuni 150 krooni vahele.

Kristiine Keskuse juhataja Allan Remmelkoor märkis, et algselt oli kavas uus kobarkino rajada Kristiine Keskusesse.

?Meil on endiselt olemas BDGga selles osas kontaktid, kuid praeguste plaanide kohaselt Kristiine Keskuse laiendamise esimeses etapis kinoprojekt ei kajastu,? sõnas Remmelkoor. ?Asi siiski susiseb ? kobarkino võimaliku asukoha osas on kaalutud ka teisi objekte, kuid midagi kindlat pole otsustatud,? lisas ta.

2000. aasta keskel tutvustas BDG esmakordselt oma kobarkinode projekti, mis nägi ette kinode ehitamise Eestisse, Lätti ja Leetu. Projekti kogumaksumuseks arvestati siis üle 300 miljoni krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing