Vadim Samunin ei saa enam kaeveluba

20. november 2001, 14:00

Tallinna Kommunaalamet otsustas tulla vastu liikluspolitsei ettepanekule mitte anda edaspidi välja kaeveluba AS Danite Ehitus töötaja Vadim Samunini nimele, kuna tema vastutusel olnud kaevetööde käigus on korduvalt rikutud kaevetööde eeskirja.

Sellekohase ettepaneku tegi Kommunaalametile Tallinna Politseiprefektuuri liiklusjärelevalve osakonna ülemkomissar Alo Kirsimäe, ajendatult liikluspolitseinike raportist liiklusohtliku olukorra kohta 14. novembril
Toompuiesteel, kus kaevetööd olid ebapiisavalt märgistatud.

Kirsimäe kirjas juhitakse tähelepanu sellele, et Vadim Samuninile on varem tehtud korduvaid märkusi, samuti on talle vormistatud kolm haldusõigusrikkumiste protokolli liikluskorraldusvahendite nõuetevastase paigaldamise ning nende paigaldamata jätmise eest, millega seoses on teda ka trahvitud.

Tallinna Kommunaalameti juhataja Ain Valdmanni sõnul puudutab avarii- ja kaevetööde teostamise lubade väljaandmisest keeldumine üksnes AS Danite Ehitus konkreetset töötajat, mitte aga kogu ettevõtet.

Samas lisas Valdmann, et sanktsioonid võivad laieneda kogu ettevõttele, kui sarnased probleemid tekivad ka teiste AS Danite Ehitus töötajatega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing