Ilmus Valitsuse Infobülletääni esimene number

20. november 2001, 13:21

Valitsuse määruste, korralduste ning Riigikokku menetlemiseks saadetud seaduseelnõude paremaks tutvustamiseks ja nende kohta selgituste jagamiseks hakkas Riigikantselei välja andma Valitsuse Infobülletääni.

Trükise vajadus on ilmnenud mitmetest küsitlustest, millest selgus, et inimestel on ootus saada valitsuse tegevuse ja otsuste kohta rohkem teavet. Samuti tingis Valitsuse Infobülletääni väljaandmise see, et paljudel inimestel, eriti maapiirkondades, ei ole ligipääsu internetile, kus on täielik informatsioon valitsuse otsuste ja õigusaktide kohta.

Valitsuse Infobülletään hakkab ilmuma kaks korda kuus, tiraazhiga 2000 eksemplari. Seda jaotatakse üle Eesti läbi rahvaraamatukogude ja valitsusväliste organisatsioonide võrgustiku.

Tagasiside huvides on infobülletäänis küsimuste ja vastuste rubriik. Trükise tagakaanel on rebitav kupong 'Makstud vastus', mille abil saab iga lugeja saata oma küsimuse või ettepaneku valitsuse aadressile, millele järgnevates trükise numbrites ka vastatakse.

Valitsuse Infobülletääni trükitakse Riigi Teataja Kirjastuse trükikojas, selle küljendamise, trükkimise ja keelekorrektuuri kulud iga väljaande pealt on 9152 krooni. Infobülletääni maht on 32 lehekülge ning selle toimetamist ostab Riigikantselei teenusena sisse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing