Valitsus suurendab E-Arsenali aktsiakapitali

20. november 2001, 10:37

Vabariigi Valitsus otsustas suurendada ASi E-Arsenal aktsiakapitali 4 miljoni krooni võrra, sest käesolevaks ajaks on ettevõttes kujunenud käibevahendite puudumise ja puuduliku aktsiakapitali struktuuri tõttu raske majanduslik olukord ning suured võlgnevused riigimaksude osas.

ASi E-Arsenal aktsiakapital on 733 000 krooni ja aktsiate omanik on riik ning valitseja kaitseministeerium. Aktsiakapitali suurendamine toimuks Vabariigi Valitsuse poolt volitatud kaitseministri otsuse alusel uute 1000-kroonise nimiväärtusega aktsiate väljalaskmise teel, mille valitsejaks oleks kaitseministeerium.

AS E-Arsenal tegeleb kaitsejõududele, piirivalvele, politseile, prokuratuurile, tollile, sisekaitseüksustele, sõjaväestatud päästeüksustele ning täitevasutustele relvade ja nende laskemoona valmistamise, müügi, parandamise, ümbertegemise ja lammutamise teostamise ja korraldamisega.

Ülesannete täitmiseks on ASil E-Arsenal Politseiameti tegevusluba. ASil E-Arsenal on osa Eesti NATO-ga ühinemise programmide täitmisel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing