Revisjonikomisjoni avastas 2 mln krooni liikumise ühendatud rahvaparteilastele

26. november 2001, 15:29

Tallinna volikogu revisjonikomisjon allkirjastab kell neli algaval koosolekul turvalisus- ja integratsiooniameti rahakasutust käsitleva akti, millest võib selguda, et abilinnapea Leivi Sheri parteikaaslaste mittetulundusühingutele liikus ameti rahastatud projektide kaudu umbes kaks miljonit krooni.

Revisjonikomisjon keskendus oma uuringus mitte raha jagamisele abilinnapea Leivi Sheri erakonnakaaslastele, vaid raha asjatule kulutamisele üldse.

Revisjonikomisjoni liige Ain Seppik märkis allakirjutamise eel: 'Pilt kujunes oodatust märksa hullemaks.' Ta tõi põhjenduseks asjaolu, et linna turvalisus- ja integratsiooniametil puudus raha eraldamist käsitlev kord hoopis.

Akt jaguneb osadeks, selles on eraldi käsitletud integratsiooniks, turvalisusuuringuteks ja aidsi-ennetuseks eraldatud summasid.

Kokku eraldati tänavu selleks linna eelarvest 10,5 miljonit krooni, millest hinnanguliselt pool on kulunud kaheldava väärtusega uuringutele ja sellest omakorda pool liikunud abilinnapea Leivi Sheri parteikaaslaste mittetulundusühingutele.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing