Viimsi spordihall saab täna nurgakivi

Inno Tähismaa 28. november 2001, 08:38

Täna, 28. novembril 12.00 asetatakse Viimsi valla uuele spordihallile nurgakivi.

Uus 2300 ruutmeetrise saalipinnaga spordihall asub Haabneemes, Sõpruse tee 7. Nurgakivi asetavad kultuuriminister Signe Kivi, regionaalminister Toivo Asmer, Harjumaa maavanem Orm Valtson ja vallavanem Kaido Metsma.

Viimsi vallavalitsus alustab kauaoodatud, aja nõuetele vastava spordihoone väljaehitamist. AS Eesti Projekti poolt projekteeritud spordihoone ehitamisel on arvestatud valla reaalsete võimalustega, ehitus rahastatakse Viimsi valla eelarvest, mille katteks on vald võtnud 15 miljonit krooni laenu.

Viimsi valla elanike arv on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud ning 1981. aastal valminud Viimsi Keskkooli võimla ei suuda tagada kooliõpilaste ega spordisõprade sportimise ja vaba-aja veetmise võimalust. Uue spordihalli asukoha valikul on arvestatud nii Viimsi Keskkooli vajadusega tagada õpilastele normaalsed tingimused kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks kui ka pallimängutreeningute korraldamiseks.

?Valla elanikud on alati sporti teha armastanud,? kinnitab vallavanem Kaido Metsma. ?Viimastel aastatel on probleemiks olnud, kuidas koolilapsed oma vaba aega veedavad. Spordihall on heaks võimaluseks nii vaba-aja veetmisel kui ka esinduslik suuremate spordiürituste läbiviimise koht, mis seni vallal täiesti puudus,? põhjendab Metsma valla järgmise aasta ühe suurema ehitise rajamist.

Ehitustööde plaanipärase laabumise korral avab uus spordihall uksed 2002. aasta kevadel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing