Pärnakad ostavad Viljandi keskuses kinnisvara

30. november 2001, 08:38

Eilsel Viljandi linnavara müümiseks korraldatud oksjonil võitis Tartu tänav 8a kinnistu enampakkumise Metsamaahalduse AS, kes soovib omandada ka kõrvalkrundi, kirjutab Sakala.

Viljandi linnamajandusameti peaspetsialisti Sirje Ilveri sõnul tõusis enampakkumise käigus praegu Isu Toa rentida oleva kinnistu hind 650 000 kroonilt 680 000 kroonile. Ilver ei osanud arvata, miks oksjonil, kus peale Pärnus registreeritud Metsamaahalduse osales veel kaks pakkujat, kerkis hind vaid 30 000 krooni.

?Müügileping sõlmitakse ühe kuu jooksul pärast enampakkumise tulemuste kinnitamist, tõenäoliselt detsembri teisel poolel,? lausus Ilver.

Metsamaahalduse juhataja Taavi Raadik ei soostunud eile avalikustama, mida firma kavatseb ostetud kinnistuga teha. ?Sellest võib rääkida ehk järgmise aasta jooksul,? ütles Raadik. Ta ei välistanud võimalust, et praegu majas tegutsev osaühing Isu Tuba võib sinna edasi jääda.

Raadiku sõnul on Metsamaahaldusel huvi ka omandatud kinnistu kõrval peatselt müüki tuleva krundi ja maja vastu. Linn paneb Tartu tänav 6 kinnistu oksjonile 6. detsembril 750 000kroonise alghinnaga. Praegu on see koormatud kolme rendilepinguga, millest viimane lõpeb 2004. aastal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing