Kohtutäiturid võivad parkimistrahvide sissenõudmisest ilma jääda

06. detsember 2001, 14:17

Abilinnapea Toivo Ninnas kaalub võimalust Tallinna Liikluskorralduskeskuse töö ümberkorraldamiseks. Tänasel koosolekul arutati võimalust, et alates järgmise aasta 1. jaanuarist hakkab parkimistrahvide sissenõudmist korraldama Tallinna linnakantselei finantsteenistus, teatas Raepress.

Trahvide annulleerimise üle hakkab otsustama säästva arengu ja planeerimise ameti juurde moodustatav komisjon.

Sellistele järeldustele jõuti täna hommikul abilinnapea Toivo Ninnase initsiatiivil kokku kutsutud nõupidamisel, mille põhiteemaks oli tasulise
parkimise senisest efektiivsem korraldamine.

Toivo Ninnase sõnul on lubamatu praeguse olukorra jätkumine, kus trahvide välja kirjutamine, sisse nõudmine ja annulleerimine on sisuliselt ühe ja sama ringi inimeste otsustada. 'Sellise äärmiselt halva kombinatsiooni vältimiseks otsustasimegi kaaluda võimalust tuua linna eelarvesse laekuvate parkimis- ja ühistranspordis piletita sõitmise eest tehtud trahvide sissenõudmise Tallinna Liikluskorralduskeskusest linnakantselei finantsteenistuse pädevusse,' ütles Ninnas.

Abilinapea hinnangul sisaldab finantsteenistuse poolt läbi viidud audit piisavalt tõendeid, et liikluskorralduskeskuse töös pole asjad korras ning muudatused on vaja ette võtta niipea kui võimalik.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing