Delfis saab Jõuluvanaga suhelda

19. detsember 2001, 14:49

Delfi.ee kaudu saab tänasest saata e-kirja jõuluvanale ning panna kirja kõik oma jõulusoovid. Delfi lubas, et Jõuluvana vastab kõigile kirjadele.

Delfi marketingijuhi Allan Sombri sõnul tuli Delfi vastu jõuluvana soovile anda lastele võimalus saata talle kirju ka interneti vahendusel. 'See näitab, et jõuluvana pole iganenud traditsioon, vaid ajaga kaasaskäiv tegelane, kes kasutab tänapäeva suhtluskanaleid. Vaadates esialgset tagasisidet, siis polegi jõuluvanale kirjutajate puhul tegu ainult väikeste lastega vaid ka täiskasvanud kirjutavad heameelega oma soovidest. Lihtne võimalus on poole päevaga muutunud ülipopulaarseks. Järelikult on inimesi, kes seda vajavad ning meeleolu tekitamiseks sellega kaasa lähevad,' lisas Sombri.

Internetisuhtluse eeliseks on see, et kõik kirjutajad saavad jõuluvanalt e-kirjaga vastuse ja sellega ka kinnituse, et ta on ikkagi olemas. 'Arvan, et siin peitub lastevanematele üks oluline vihje ning seetõttu soovitan oma lastega kirjakirjutamine koos läbi teha. Tuletage meelde, millal te ise saite jõuluvanalt kirja ning mis tunne võib olla. Ilmselt väga positiivne, sest paljud saadavad jõuluvanale e-kirja rohkem kui korra,' ütles Sombri.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing