Ülevaade tänastest ajalehtedest

05. jaanuar 2004, 08:33

Eesti Päevaleht:

Läinud aasta sündide, surmade, abielude ja abielulahutamiste kohta pole riigil terviklikku ülevaadet, sest teravate isikuandmete kaitse probleemide tõttu lõpetas statistikaamet sügisel rahvastikustatistika kogumise.

Investeerimispankur Joakim Helenius usub, et 10-15 aasta pärast moodustavad Eesti ja Soome Euroopa konkurentsivõimelisima majanduspiirkonna, mille loomisel mängivad peamist rolli Soome kapitali ja oskustööjõu massiline kolimine Eestisse ning Eesti jätkuvalt stabiilne ja soodne majanduskeskkond.

Õiguskantsler Allar Jõksi kinnitusel on kaitseväelastel õigus avaldada avalikult oma arvamust poliitilistes küsimustes, sest seda lubab põhiseadusega tagatud väljendusvabaduse õigus.

Postimees:

Alanud aasta tuleb majandusele mullusega sarnane stabiilne tõusuaasta, mis hirmutab tarbijaid samas mitmete hinnatõusude ja laenude kallinemisega, prognoosivad Postimehe küsitletud analüütikud.

Ettevõtjate ja aktsionäride suured dividenditulud ja prognoosimatu tarbimisbuum tõid eelmisel aastal riigile rohkem kui kahe ja poole miljardi võrra enam tulusid kui algselt oodati.

Ehitusfirma Skanska EMV lõpetas enam kui 2,5 kilomeetri pikkuse Tartu reoveekollektori ehituse, seni otse Emajõkke voolanud kesklinna, Vaksali, Supilinna ja Tähtvere solgivesi hakkab puhastisse voolama jaanuari lõpuks.

Ärimees Rein Kilgi firma ostis läinud nädalal 160 000 krooni eest ära Tartu Ülikooli kahjumliku äriprojekti Vana Kohviku OÜ, millele kulutatud enam kui kaks miljonit krooni jääb ülikoolil nüüd tagasi saamata.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing