SLÕL: Ühiskondliku Leppe Sihtasutus ei jaksa üüri maksta

12. jaanuar 2004, 08:46

Ühiskondliku Leppe Sihtasutusele käib praegune kontor Ühispanga 14. korrusel üle jõu ning sihtasutusel on panga ees 126 500kroonine üürivõlg.

Pinda on sihtasutuse käes 110 ruutmeetrit, üür Ühispangale on 25 300 krooni kuus. Sihtasutuse tegevjuhi Agu Laiuse sõnul on hinnas soojus, vesi, elekter, lift ja turvateenus. Sihtasutusel pole raha, et nii kallist pinda pidada, kirjutab SL Õhtuleht.

Laiuse sõnul käivad Ühispanga juhtide ja sihtasutuse nõukogu esimehe vahel üüri asjus läbirääkimised. «Eelmisel aastal oli meil rahaga raske, ei saanud töötajatele palkagi välja maksta ja jätsime üüri tasumata,» selgitas ta. Sel ajal on otsitud soodsama üüri ja parema planeeringuga pinda Tallinnas. On isegi mõeldud linnast välja kolida, siis tekiksid aga Laiuse sõnul kommunikatsiooniprobleemid.

Laiuse sõnul on uute ruumide leidmisega kiire, kaalutud on linnalt abi paluda. Uutest ruumidest ja üürist sõltub ka sihtasutuse eelarve, mida pole selleks aastaks veel kinnitatud. Valitsus on sihtasutusele selleks aastaks eraldanud 1,8 miljonit krooni, mis Laiuse kinnitusel annab mõningase kindluse töö jätkamises.

Aastas kulub sihtasutuse töötajate töötasuks koos maksudega 1,2 miljonit krooni. Iga kuu tuleb tasuda mööbli, arvutite, printeri, paljundusaparaadi eest liisingut 16 000 krooni.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing